تکنیک (SUT) چیست؟

در کاشت مو به روش SUT  در کلینیک کاشت مو در تبریز دیگر نیازی به جراحی، بیهوشی نخواهد بود در این روش پوست سر برش نخورده و در نتیجه  اسکاربعد از برش وجود نخواهد داشت، همچنین هیچ گونه عوارضی ندارد ؛ در کلینیک کاشت مو حکیمان، به وسیله دستگاههای تمام اتوماتیک، که زیر نظر متخصصین مجرب میباشد، برداشت و پیوند مو تا  ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی، که ۳ برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد صورت میگیرد. در این تکنیک جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نیست. دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مکرر، شاهد زمانه طولانی برداشت و کاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم. از جمله مزایای این تکنیک، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است شاهد هیچ گونه اسکاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای کاشته شده نمی باشیم، در این روش می توانیم، تراکمی سه برابری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT)  را انجام دهیم. که  کاشت۱۴۰۰۰تار مو را در یک جلسه شاهد هستیم، همچنین لازم بذکر است این تکنیک به روز ترین متد روز اروپا و آمریکا میباشد. از مزایای این تکنیک طبیعی بودن خط رویش،  مهندسی آن توسط تیم مجرب کاشت مو در تبریز، تراکم بالای مو در این روش، انجام آن در یک جلسه ومشاهده کردن موهای کاشته شده بعد از کاشت موی طبیعی که بصورت یک سانتی است. همچنین در تکنیک کاشت موی (SUT ) پرتی و از بین رفتن فولیکولهای برداشت شده به صفر می رسند. زیرا طی یک فرآینده برداشت و فریز کردن فولیکولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند، پس از انجام کاشت مو،  توسط دستگاهای لیزری این مرکز ماشت مو در تبریز، تحریک و رشد سریع مو، تقویت و رشد مجدد مو ها شخص را نیز  شاهد هستیم تکنیک (SUT ) موفق ترین روش کاشت مو بوده، واندازه تراکم مورد نیاز بسیار زیاد میباشد، با این روش تحول عظیمی در امر کاشت موی طبیعی صورت گرفته است لذا با این روش امکان رشد موها را کاملاً حس می کنید.

معمولا در یک جلسه چند تار مو می‌توان کاشت؟ هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر می‌شود. ممکن  است مویی که از پشت سر برداشته می‌شود تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.

به عنوان مثال: اگر از یک فرد هزار مو برداشت کنیم، به همان تعداد  می‌توان کاشت. ولی اگر موهای فرد چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا می‌یابد. که این حالت به نوع مو افراد بستگی دارد. به طور کلی با روش های رایج (FIT) و(FUT)  در ۳ روز پشت سرهم بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو نمی‌توان برای افراد کاشت. یکی دیگر مشکلات روش های سنتی می باشد. همچنین در این روش های رایج تکرار جلسات کاشت و خستگی بیمار و در نهایت تراکم کم موهای کاشته شده را شاهد هستیم. اما با تکنیک (SUT ) در کلینیک کاشت موی حکیمان ، شخص مورد نظر پیوند مو می تواند، تجربه ای کاملاً بدون درد و خستگی و تراکمی بالا را تجربه کند.

چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر۹۹% از گروهای پیوند مو به دلیل نداشتن تجربه ، نداشتن مدرک معتبر  و نداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاهای پیشترفته و بروز نمی توانند تکنیک های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((Fit) استفاده می‌کنند. بجا ماندن اسکار در پشت سر شخص با روش (Fut) که در نهایت باعث  بجا ماندن حفرهای کاشته شده و تراکم کم موهای کاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تکنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشکان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند. ولی در کاشت مو به روش SUT انجام این روش توسط متخصصین پوست و مو صورت میگیرد. ابتدا، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاهای تمام اتوماتیک را می بینیم. که این خود کیفیت بالایی درخط رویش و تراکم بالای ۱۴۰۰۰تار مو در یک جلسه به بیمار می دهد. در نهایت رضایت کامل بیمار و نزدیکان شخص را به دنبال دارد.

بعد از کاشت مو چه نکاتی را باید رعایت نمود؟

بعد از انجام کاشت دو تا سه هفته اول ورزشهای سنگین انجام ندهید، و شستشوی ناحیه کاشته شده فقط تا دوهفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این مدت به طور کامل دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و مو‌ها رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی بعد از رشد کاملاً قابل اصلاح نیز هستند.

در پایان چه پیشنهادی برای متقاضیان پیوند موی طبیعی دارید؟

متقاضایان پیوند مو حتما باید تحت نظر متخصص کاشت مو این عمل را انجام دهند، تا از هر گونه عوارض بعدی جلوگیری به عمل آیدهمچنین باید به مراکزی مراجعه کنند که سابقه پیوند موفقیت‌ آمیزی داشته‌اند، مرکز کاشت موی حکیمان در تبریز با چندین عمل موفقیت آمیزی که در کارنامه خود دارد میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای متقاضیان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.