درمانگاه تخصصی  کاشت مو در تبریز و لیزر حکیمان با مجوز حکیمان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره مجوز فعالیت ۱۲۵۹۲۸/۵ در کلانشهر تبریز به عنوان شهر اولین ها ، در کلیه خدمات پزشکی کاشت مو ، لیزر ، زیبایی و درمان بیماری های پوست فعالیت گسترده خود را به طور چشمگیر آغاز کرده است .

مدیریت و مسول فنی کلینیک سرکار خانم دکتر مهین اتابکی ( متخصص پوست ، مو ، لیزر ، کاشت مو ) می باشند . ایشان عضو انجمن متخصصین پوست اروپا بوده و بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه کاشت مو و انجام بیش از ۵۰۰۰ نمونه کاشت مو از جمله کاشت موی تعدادی از بازیکنان تیم پر طرفدار تراکتور سازی استان  و همچنین کاشت موی سر آقای بهزاد علی اصغر ( مسی ایران ) آقای گل فوتبال کم بینایان جهان را در رزومه کاری خود دارا هستند. همچینن این درمانگاه پذیرای بیماران اروپایی جهت کاشت، از خارج از کشور نیز می باشد.

درمانگاه تخصصی کاشت مو در تبریز و لیزر حکیمان در متراژ ۳۵۰ متر مربع و مجهز به ۸ اتاق عمل جراحی کاشت مو و اتاق استراحت VIP بهترین شرایط رفاهی را برای انجام کاشت مو در محیطی دلنشین با آرامش کامل برای کلیه همشهریان عزیز فراهم می نماید.کلیه مراحل کاشت مو با دستگاههای تمام اتوماتیک و زیر نظارت و کنترل مسول فنی محترم بوده و کنترل کیفی و استریلیزاسیون به بهترین نحوه ممکن  انجام می گیرد.امید است با تلاش های روز افزون کلیه کادر و مسئول فنی , درمانگاه  تخصصی کاشت موی حکیمان در تبریز به یکی از بهترین درمانگاههای کاشت مو در ایران تبدیل شود.