مرحله جداسازی تار مو

جدا سازی تار مو یکی از مراحل پر اهمیت در کاشت مو می باشد که باید در یک مرکز کاملا حرفه ای و متخصص انجام گیرد. کاشت مو در مرکز تخصصی کاشت موی حکیمان با روش های جدید و پیشرفته انجام میگیرد که تصاویری از مراحل جداسازی تار مو در کلینیک کاشت مو حکیمان را میتوانید مشاهد فرمایید.

تصویر جدا سازی تار مو برای کاشت ابرو در تبریز

 

تصویر جدا سازی تار مو برای کاشت مو در تبریز

جدیدترین روش کاشت مو روش کاشت مو SUT می باشد که در این روش تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه کاشت کرده که بدون جراحی، درد، خونریزی و دوران نقاهت می باشد و برداشت گرفت ها به وسیله دستگاه انجام می شود
در روش غیر جراحی FIT ، فولیکول‌ها با استفاده از سوزن‌های ظریفی به نام پانچ با قطر یک میلیمتر و یا کمتر یک به یک با ریشه از بانک مو خارج می‌شود. در این روش اتلاف موها بیش از ۲۰ درصد است . در این جا سوراخ‌های ظریقی پشت سر باقی می‌ماند که به علت کوچکی نیاز به بخیه ندارد. جای سوراخ‌ها ظرف یک هفته تا ده روز کاملاً جوش می‌خورد. معمولاً گرافت‌هایی که در این روش تولید می‌شود بسیار ظریف و شکننده هستند به همین جهت کاشت این گرافت‌ها نیاز به مهارت زیادی دارد و باید از دستکاری و یا فشار زیاده از حد به گرافت‌ها خودداری شود.
در کاشت موی طبیعی هر یک از گرافت‌ها در داخل سوراخ‌ها یا برش‌هایی که از قبل در پوست سر ایجاد شده قرار داده می‌شود. طول هر برش یک و نیم میلیمتر و عمق آن ۲ میلیمتر است. به طور معمول در یک جلسه کاشت مو ۱۰۰۰ گرافت (تقریباً ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تار مو) در هر سانتی‌متر مربع از پوست سر کاشته می‌شود. به این ترتیب تراکم ایجاد شده تقریباً ۶۰ درصد تراکم‌موهای طبیعی است و فاصله‌ی ‌گرافت‌ها۱ تا ۲ میلیمتر است. این میزان کاشت تراکم متوسطی ایجاد می‌کند و خوشبختانه اغلب بیماران به خصوص کسانی که تار موی ضخیم دارند از نتیجه‌ی‌ کار رضایت نسبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.