لیزر موهای زائد در تبریز
به موهای ناخواسته ای که در نواحی مانند صورت، پشت لب، پیشانی، گوش‌ها، گردن، شکم و ناحیه تناسلی، پوست صورت، چانه، زیر چانه و گونه‌ها رشد می ‎کند، موی زائد گفته می ‎شود زیرا از بین بردن موهای این نواحی کاری دشوار است و از اینرو برای افراد خوشایند نیست. از زمانیکه توجه به مقوله زیبایی در جوامع شدت یافته است، از بین بردن موهای زاید بدن و صورت نیز مورد توجه قرار گرفته و خانم ها و همچنین آقایان روش های مختلفی را بدین منظور امتحان می کنند. و خلاصی از موهای زاید و ناخواسته دغدغه آنهاست و چه بسا که شیوه های قدیمی زمانبر، خسته کننده و بدون نتیجه قطعی است.

برای رفع موهای زائد ۳ روش وجود دارد: دارو، الکترولیز و لیزر.
در ادامه با کارآمدترین روش یعنی لیزر موهای زائد در تبریز آشنا می شویم:

لیزر موهای زائد در تبریز
انجام لیزر موهای زائد در تبریز موها را کم و نازک می ‌کند و کم کم باعث از بین رفتن آنها می‌ شود. معمولا ۴ تا ۶ جلسه به فاصله ماهی یک ‌بار برای صورت و به فاصله ۳ ماه یک بار برای بدن لیزر را تکرار می گردد. معمولا با انجام ۴ تا ۷ جلسه تعداد موها خیلی کمتر می‌شود. قیمت لیزر موهای زائد در تبریز بستگی به تعداد جلسات و نوع دستگاه به کار رفته دارد. البته به شرطی که فرد مشکل هورمونی در پایه نداشته باشد در غیر اینصورت احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر است و لیزر موهای زائد فایده‌ای نخواهد داشت، پس اگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد، می ‌تواند لیزر را شروع کند .

نکات لیزر موهای زاید در تبریز
موهای زائد هر قسمت از بدن را که مایل باشید می‎ توان با لیزر از میان برد. اما در زنان انجام لیزر در کشاله ران، بازوها، لب بالا، چانه، و زیر بغل رایج‎ تر است. در مردان بیشتر در شانه‌ها، کمر و ناحیه ریش لیزر انجام می ‎شود.
با انجام لیزر موی زائد در تبریز و ایجاد ظاهری بهتر موجب ایجاد احساس مثبت و خوبی در شما می‎ شود، دیگر بخاطر رشد موهای صورت و یا دست و پاها نگران یا خجالت زده نخواهید شد. بطور کلی باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‎ شود.

تجهیزات و خدمات لیزر موهای زائد در تبریز
لیزر موهای زائد در تبریز توسط پزشکان کلینیک تخصصی حکیمان توسط دستگاه های لیزر پیشرفته از جمله لیزر کندلا و الکس با مراقبت های ویژه انجام می گیرد. این دستگاه سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه ۵ شات) و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد.
تعداد جلسات لیزر موهای زائد در تبریز به عوامل متعددی بستگی دارد که در هنگام ارایه مشاوره به مراجعان کلینیک حکیمان مشخص میشود. مثلا لیزر موهای صورت بیشتر از ناحیه زیر بغل طول می کشد و در کل بطور متوسط ۸ تا ۱۰جلسه درمان لازم است ولی ممکن است کمتر یا بیشتر طول بکشد و در صورت وجود زمینه اختلالات هورمونی درمان به درازا می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.