لیزر الکس در تبریز
رشد موهای زائد در قسمت های مختلف بدن یکی از معضلاتی است که اکثر بانوان و آقایان با آن مواجه هستند و از هر روشی برای از بین بردن این موهای زائد استفاده می کنند. حدود۶۰ درصد افراد برای از بین بردن موهای زائد بدن از روش تراشیدن و بقیه از روشهای اپلاسیون و پودرهای موبر یا اسپری های موبر استفاده می نمایند.
موهای زائد در تمامی نواحی بدن و بطور ناخواسته رشد می کنند و در بعضی موارد رنگ تیره آنها باعث می شود که غیر طبیعی بودن آنها کاملا مشهود باشد. موهای زائد اکثرا در نواحی کمر، لب فوقانی، چانه، زیر بغل، زیر شکم (ناحیه تناسلی) و… رشد می کنند و رنگ تیره آنها را از موهای طبیعی متمایز می سازد.
همه ما بدون استثنا با موهای زائد بدنمان درگیر هستیم و همه دوست داریم آنها را از بین ببریم. بویژه بانوان که خیلی بیشتر به زیبایی و لطافت بدن خود اهمیت می دهند. از بین بردن موهای زائد حس خوشایندی به همراه دارد.

نگاهی به رفع موهای زاید و لیزر الکس در تبریز
برای از بین بردن موهای زائد محصولات بهداشتی و فراوردهای موبر زیادی در سراسر دنیا عرضه می شود و تقریبا همه افراد برای اینکه از دست موهای زائد خلاص شوند از این محصولات استفاده می نمایند که در نهایت هم تاثیر آنچنانی ندارد. لذا در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی لیزر در پزشکی زیبایی ، روش های موثرتری برای از بین بردن موهای زائد بدن به وجود آمده اند که حدودا می توان گفت ۹۰ درصد موهای زائد بدن را بصورت دائمی از بین می برد. فناوری لیزر الکس در تبریز یکی از این شیوه های نوین است که در ادامه شرح می دهیم:

کاربردهای لیزر الکس در تبریز
آیا شما هم همواره برای خلاصی از موهای زائد نواحی خاص بدن (موهای زائد پا، ناحیه تناسلی، زیر بغل و پشت گردن، ناحیه بازو، کشاله ران و… ) دنبال راهی بوده اید که دائمی تر و برای مدت زمان زیادتری پاسخگو باشد؟
بصورت کلی دو روش برای از بین بردن موهای زائد بدن داریم:
• روش های از بین بردن موهای زائد بصورت دائمی
• روش های از بین بردن موهای زائد بدن بصورت موقت
در روش موقت برای از بین بردن موهای زائد بدن از موم، تیغ، اپیلاسیون، موبر و غیره استفاده می شود که تقریبا ۸۰ درصد افراد از این روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده می کنند که دایمی نیستند، زمانبر و هزینه بر هستند.
و اما از بین بردن دائمی موهای زائد با لیزر الکس در تبریز:
در لیزر الکس یک پالسی از نور تولید می شود که بدون اینکه بخواهد بافت های اطراف آسیب بزند سبب می شود به گرما تبدیل شود و در فولیکول مو نفوذ نماید، در این روش موها دیگر نمی توانند مجدد رشد کنند و به پوست آسیب گرمایی وارد نمی شود. به دلیل اینکه در هر فرد تفاوت های وجود دارد و الگوی رشد موها نیز در آنها متفاوت است ، برای هر شخص درمان با دیگری فرق دارد و بصورت متوسط برای لیزر موهای زائد هر شخص بین ۳ تا ۷ جلسه برای درمان نیاز داشته است . پس می توان گفت برای هر شخص هزینه درمان با دیگری متغییر می باشد. الکس در واقع سنگ جواهری از خانواده زمرد است و در دستگاه الکساندریت مورد استفاده قرار گرفته است. هر چقدر این جواهر مرغوب تر و خالص تر باشد کارآیی دستگاه لیزر بیشتر خواهد شد.
دستگاه لیزر الکساندریت مدلهای مختلفی دارد از جمله: لیزر کوترا، آلما و ARION ولی بهترین نوع این دستگاه که ساخت کشوذر امریکا می باشد لیزر الکساندرایت کندلا است که در کلینیک حکیمان مورد استفاده است. دستگاه لیزر الکس در تبریز به دلیل پوشش ‌دهی وسیع و سرعت تکرار بالا بسیار کاربردی و کارآمد است. این لیزر سریع ‌ترین لیزری است که برای رفع موهای زائد به کار برده می‌شود و برای درمان سریع ناحیه‌های بزرگی مانند پاها، صورت، دست و بازو، خط بیکینی، پشت بدن و زیربغل مناسب است. از بین بردن موهای زائد کل پشت بدن بیماران با پوست روشن تا زیتونی رنگ کمتر از ۳۰ دقیقه طول می‌ کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.